Polityka prywatności na potrzeby kontaktów indywidualnych

Dzień dobry!

Jeżeli tutaj trafiłaś, być może myślisz o tym, żeby się ze mną skontaktować, a jednocześnie cenisz swoją prywatność. Dlatego informuję, że przetwarzam dane osobowe przekazywane mi w związku z kontaktem e-mailowym lub telefonicznym.

Dane te są mi przekazywane poprzez wysłanie do mnie wiadomości e-mail, w tym także za pośrednictwem formularza kontaktowego, pozostawienia prośby o kontakt telefoniczny czy też skierowania zapytania za pośrednictwem jakiegokolwiek innego kanału komunikacji.

Dane te są przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego, ewentualnej archiwizacji korespondencji. Szczegóły znajdują się poniżej.

Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Iwona Skorupa, Gołąbek 3/4, 89-511 Cekcyn, NIP: 561 145 33 48, email: iwonaskorupa@wp.pl

Cele i podstawy przetwarzania

Dane przetwarzane są w następujących celach:

Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe mogą być powierzane do przetwarzania moim partnerom i podwykonawcom, czyli podmiotom, z których usług korzystam przy przetwarzaniu danych osobowych:

Przekazywanie danych do państwa trzeciego

W związku z korzystaniem z usług Google, Twoje dane mogą być przekazywane do Stanów Zjednoczonych Ameryki (USA) w celu ich przechowywania na serwerach. Google przystąpiło do programu Privacy Shield, gwarantując tym samym odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy prawa europejskiego.

Okres przechowywania danych

Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia komunikacji ze mną. Po tym okresie mogą zostać usunięte, ale mogą także podlegać archiwizacji, jeżeli uznam, że przebieg komunikacji uzasadnia takową archiwizację, np. z uwagi na wypadek potrzeby wykazania tego przebiegu w przyszłości. W tym zakresie nie jestem w stanie określić jednoznacznego terminu usunięcia danych.

Uprawnienia związane z przetwarzaniem

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci następujące uprawnienia:

W celu wykonania swoich praw skieruj proszę swoje żądanie na adres iwonaskorupa@wp.pl. Pamiętaj proszę, że przed realizacją Twoich uprawnień będę musiała odpowiednio Cię zidentyfikować.

Informacja o wymogu / dobrowolności podanych danych

Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem nawiązania ze mną kontaktu.