logotyp marki Forever

Dlaczego Forever?

Forever Living Products jest największym na świecie plantatorem Aloe Vera oraz wytwórcą i dystrybutorem produktów aloesowych.

Od ponad 40 lat angażujemy się w wyszukiwanie w naturze najlepszych źródeł zdrowia i urody, by dzielić się nimi ze światem. Naszą pasją jest pomaganie innym wyglądać i czuć się lepiej. Forever wytwarza napoje aloesowe, ekstrakty roślinne wpływające na poprawę zdrowia, produkty do codziennej pielęgnacji oraz serię F.I.T, czyli produkty dbające o kontrolę wagi i harmonijną sylwetkę.

Na aloesowych plantacjach Forever rośnie ponad 50 milionów krzewów Aloe Vera, co oznacza, że oczyszczają one Ziemię z 2 milionów ton CO2 w ciągu roku. Wartościowy miąższ jest oddzielany ręcznie od reszty liścia, przez co nie trzeba się obawiać, że produkt po spożyciu czy użytkowaniu będzie uczulał bądź przeczyszczał.

Forma Forever jest prywatną, rodzinną firmą posiadającą własne plantacje, laboratoria, zakłady przetwórcze, produkcyjne i inne dzięki czemu jest całkowicie niezależna. Twórcą firmy jest Rex Maughan, który w 1978 roku w Arizonie wpadł na genialny pomysł. Stworzył wraz ze swoim zespołem niesamowitą firmę, która w szybkim tempie zaczęła się rozrastać. Dziś produkty Forever i jej przedstawiciele są już na wszystkich kontynentach świata, w ponad 160 krajach. Z żadnego kraju marka nie została wycofana.

Forever jest tak pewne swoich produktów, iż oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie z nich całkowicie zadowolony.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej w tym temacie, to obejrzyj poniższy krótki film, w którym mówię, dlaczego ja wybrałam współpracę z marką Forever.

Rozpocznijmy współpracę